Beste klanten,
Per 1 november voeren we de jaarlijkse inflatiecorrectie uit voor de pensionstalling. Hiervoor gebruiken we het CBS-inflatiecijfer van afgelopen jaar (3,6%).
De prijzen van de leskaarten en de lease laten we ongemoeid aangezien we daarvan recent de leeftijdsgrens hebben verlegd.
Wel voeren we wat aanpassingen door op de privélessen.
Wat ook wijzigt is het gebruik van de wei. Met ingang van 2026 zijn de kosten voor het gebruik van de wei tijdens het seizoen € 25,- per maand.
U kunt daarmee 2 uur per dag per paard gebruik maken van de weitjes, zowel de 3 rechts voor de buitenboxen als de 4 kleine weitjes bij de buitenbak.
Aangezien er volgend jaar geen veulens zijn zal ons privégebruik minder zijn, wat u meer gelegenheid geeft.
Per 1 oktober eindigt in principe het weideseizoen voor dit jaar (afhankelijk wat het weer nog doet eerder of later!).
Als u per 1 oktober gebruik wilt gaan maken van de paddock of stapmolenservice wilt u dat a.u.b. voor 1 oktober aan ons doorgeven??
Met vriendelijke groet,
Namens manege Xenophon
Dineke en Christine Verhoog
Zie de bijlage voor het overzicht met alle nieuwe prijzen per 1 november a.s.
Recente reacties